fbpx

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O NAS

  • Adres: Chopina 41 (II piętro), 70-450 Szczecin

  • E-mail: biuro@solowoltaika.pl

  • Telefon kontaktowy: 690 693 636

Jesteśmy wiodącą firmą działającą na terenie całego kraju. Mamy XX lat doświadczenia. Przez wszystkie lata naszej działalności wykonaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Zebrane w ten sposób doświadczenie stanowi istotną przewagę na konkurencyjnym rynku. W efekcie wyróżniamy się nieprzeciętną jakością usług i jesteśmy stawiani wśród czołowych polskich firm specjalizujących się w fotowoltaice.

JAK

DZIAŁAMY?

PROJEKT

Najpierw nasz specjalista przeprowadzi z Państwem niezobowiązującą rozmowę. Po czym zostanie przygotowany projekt wraz z wyceną. Projekt jest przygotowany w taki sposób, aby odpowiadał na Państwa potrzeby oraz żeby czas zwrotu z inwestycji był maksymalnie skrócony.

FINANSOWANIE

Udzielmy wsparcia w ubieganiu się o niskooprocentowany kredyt. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku kredytowego nie jest potrzebna osobista wizyta w banku. Poza kredytem kolejną dostępną formą finansowania jest leasing.

MONTAŻ

Montaż jest wykonywany wyłącznie przez ekipy z wieloletnim doświadczeniem. Czas potrzebny na montaż oraz zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej nie przekracza 10 dni. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami. Na każdą instalację udzielamy wieloletniej gwarancji.

DOKUMENTACJA

Dokładamy wszelkich starań, aby wyręczyć inwestora we wszelkich formalnościach. Instalacja fotowoltaiczna zawiera całą niezbędną dokumentację techniczną. Ponadto, przygotowujemy dokumentację niezbędną do ubiegania się o dotacje.

PODŁĄCZENIE

Po wykonanych pracach montażowych inwestor otrzymuje w pełni działającą instalację, która jest zarejestrowana w sieci energetycznej. Po stronie inwestora zostaje bezawaryjne korzystanie z energii elektrycznej oraz radość z niskich rachunków za prąd.

SOLOWOLTAIKA SP. Z O.O.
CHOPINA 41/40 (II PIĘTRO) 71-450 SZCZECIN

KONTAKT TELEFONICZNY
+48 690 693 636 +48 690 693 638

ADRES E-MAIL:
BIURO@SOLOWOLTAIKA.PL

Kalkulator

Oblicz ile możesz zyskać dzięki instalacji fotowoltaicznej

popup
Twój miesięczny rachunek za prąd to:
300
100500