fbpx

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika – prąd przyszłości

Słońce świecąc produkuje dla Ciebie darmową energię elektryczną. Na zawsze możesz pożegnać się z comiesięcznymi rachunkami za prąd. Dzięki rozliczeniu z Zakładem Energetycznym raz w roku Twoja energia wyprodukowana w słoneczne wiosenne oraz letnie dni zaspokoi całkowicie zapotrzebowanie na prąd dla Twojego domu a jej nadmiar zmagazynujesz w sieci i odbierzesz w okresie niższej produkcji w czasie jesieni i zimy.

Odbiór energii elektrycznej od zakładu energetycznego możliwy jest dzięki bardzo korzystnemu dla prosumenta systemowi upustów.

Dobrze zaprojektowana instalacja pokryje wszystkie naddatki całkowicie za darmo. Jedyną opłatą dla Zakładu Energetycznego pozostaje opłata za korzystanie z sieci, która wynosi jedynie około 10 zł miesięcznie. Ale nie otrzymasz już rachunku do miesiąc czy dwa a jedynie raz w roku! Dzięki temu rachunek za zużyty prąd wyniesie 0 zł, gdyż zużyjesz tyle ile wyprodukowałeś. Jest to dla Ciebie czysty zysk!

Dofinansowanie 5 000 zł z programu Mój Prąd
Oraz nawet 32% zwrotu z PIT

Dzięki inwestycji w zieloną energię możesz otrzymać pewne dofinansowanie w wysokości 5 000 zł z rządowego programu Mój Prąd, które otrzymasz po rozpatrzeniu wniosku. Program ten cieszy się niezwykłą popularnością dzięki jego prostocie oraz pewności otrzymania dofinansowania po poprawnym wypełnieniu wniosku. Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo wypełnić wniosek nie musisz się martwić. Zrobimy to za ciebie!
Dodatkowym atutem programu Mój Prąd jest brak kryterium dochodowego oraz źródła finansowania instalacji. Zatem nieważne ile zarabiasz oraz czy finansujesz instalacje fotowoltaiczną za pomocą kredytu i tak możesz dostać dofinansowanie. Jest to niezwykłe ułatwienie w porównaniu do poprzednich programów, które to wymagały zaciągnięcia kredytu na całą instalację fotowoltaiczną aby otrzymać dofinansowanie nawet jeżeli masz wolne środki na fotowoltaikę.
Ponadto przy składaniu PIT możesz odliczyć kolejne 32% lub 17%  w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Zwrot inwestycji?
Już po 6 latach!

Koszt zakupu instalacji fotowoltaicznej zwróci się już po około 6 latach.
Warunkiem tego jest jednak odpowiednie dobranie parametrów instalacji fotowoltaicznej, które to muszą być dobrane pod konkretne zapotrzebowanie.
Uwzględniając coroczne podwyżki cen prądu może nastąpić to jeszcze wcześniej. Dzięki temu każdy kolejny rok będzie zarabiał!

Brak pieniędzy na zakup instalacji?
Żaden problem!

Jeśli nie masz odpowiedniej ilości gotówki na zakup instalacji fotowoltaicznej to nic straconego. Poprzez możliwość korzystnego kredytowania „zielonej energii” możesz mieć instalację w cenie Twojej dotychczasowej miesięcznej opłaty za prąd lub nawet mniejszej.
Dzięki współpracy, którą nawiązaliśmy z bankami jesteśmy w stanie zaoferować Tobie warunki jakich nie będziesz w stanie uzyskać samodzielnie. Dodatkowo nasza bezpośrednia współpraca z bankami pozwala uprościć wszystkie formalności do niezbędnego minimum oraz znacznie przyśpieszyć czas całej operacji. Ale co w przypadku kiedy nie masz czasu odwiedzać banku? Żaden problem! W większości przypadków kredyt na fotowoltaikę udzielany jest online!
Natomiast po jej spłacie ostatniej razy kredytu prąd za darmo będzie zasilał Twój dom.
Dlatego też warto się zastanowić czy lepiej płacić regularnie rachunki za prąd do końca życia czy może lepiej zainwestować w fotowoltaikę i spłacać kredyt za instalację, która będzie produkować prąd dla ciebie nawet przez kilkadziesiąt lat.

Gwarancja na sprzęt do 25 lat

Dobrze zaprojektowana instalacja pozwoli Ci cieszyć się darmowa energią na lata. Dzięki gwarancji na sprzęt aż do 25 lat również następne pokolenia będą mogły z niej korzystać. Pomyśl już dziś o zabezpieczeniu na przyszłość Twoich bliskich.

Zaufana Firma

Zaufali nam nasi klienci

Wsparcie 24/7

Szybki zwrot

Czas zwrotu to tylko 6 lat

Ekspresowy montaż

Jedynie 10 dni

Najważniejsze Fakty

Instalacje fotowoltaiczne produkują prąd cały rok, także w pochmurne dni.

Dzięki dofinansowaniom instalacje fotowoltaiczne zwaracają się już po 6 latach.

Instalacje fotowoltaiczne są bezpieczne, bezobsługowe oraz praktycznie nie wymagają konserwacji.

Paneli fotowoltaicznych nie trzeba myć. Dzięki specjalnej powłoce wystarczy padający deszcz raz na kilka tygodni.

Spring
Collection
10%

OFF on all items